حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ 9 محرم 1446 Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
نشست تهران، نشانه شکست سیاست های دشمن، تحریم ها و پایان سلطه گری غرب بود
04 مرداد 1401 - 18:37
شناسه : 3325
بازدید 1471
36
فلاحی در نطق میان دستور: نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: نشست تهران با مقدمه چینی و دیپلماسی دولت یازدهم و ابتکار عمل رهبر معظم انقلاب انجام شد که این رویداد و مدیریت حکیمانه رهبری نشانه شکست سیاست های دشمن، تحریم ها و پایان سلطه گری غرب در راس آن استکبار جهانی بود.
ارسال توسط : منبع : خانه ملت
پ
پ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  احمدحسین فلاحی در نشست علنی صبح امروز(سه شنبه، ۴ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با گرامیداشت پیروزی عملیات مرصاد و اضمحلال و شکست عوامل خودفروخته نفاق و خیانت که دستان خبیث آنان در به خون ۱۷ هزار مردم عزیز ایران اسلامی آلوده شده است، گفت: به مدعیان دورغین حقوق بشر در غرب یادآورشویم که پناه دادن این جنایتکاران خود نفاق و دورویی در ادعای حقوق بشری است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هفته گذشته شاهد رویدادی مهم در عرصه دیپلماسی کشور بودیم که سالها بر زمین مانده بوده و آن نشست تهران و حضور رییس محترم روسیه و ترکیه در تهران که با مقدمه چینی و دیپلماسی دولت یازدهم و ابتکار عمل رهبر معظم انقلاب انجام شد که این رویداد و مدیریت حکیمانه رهبری نشانه شکست سیاست های دشمن، تحریم ها و پایان سلطه گری غرب در راس آن استکبار جهانی بود که برای بار چندم تکرار شده و بی اثر شدن عوارض ذلت بار برجام بر کشور شد.

وی افزود: امروز دیگر نه تحریم های دشمن می تواند کاری را پیش ببرد و نه از جنازه برجام چیزی بر آن مانده است که بر آن فاتحه خوانده شود. راهی جز اقتصاد مقاومتی و منطقه ای و ارتباط با کشورهای همسوی سیاسی و اقتصادی نظام اسلامی وجود ندارد و آثار آن نیز در اقتصاد کشور روشن و رشد اقتصادی کشور افزایش صادرات بیش از ۴۰ درصدی نفتی و غیر نفتی کشور بودیم.

فلاحی بیان کرد: برخلاف ظن برخی از گروه ها، نظام اسلامی با حفظ عزت واستقلال خود در مقابل شرق و غرب، دیپلماسی فعال خود را دنبال می کند. امروز کرنش ابرقدرت شرق در مقابل نظام اسلامی و رفتار مودبانه آن، نشانه برتری دیپلماسی نظام اسلامی و اقتدار نظام اسلامی است و آنچه که در رسانه ها در هفته گذشته مبنی بر اینکه استقلال و “نه شرقی و نه غربی” زیر سوال رفته است، کاملا ظنی دور از تعقل بوده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با قدردانی از اقدامات دولت افزود: دولت با پیگیری ظرفیت های منطقه ای زمینه توسعه دیپلماسی سیاسی و اقتصادی منطقه ای را فراهم نموده است و امروز شاهد تمایل گسترده و رفت و آمد بسیاری از کشور های منطقه تا آمریکای لاتین هستیم و آثار آن، حضور پر رنگ ایران اسلامی در حیاط خلوت آمریکای لاتین و کشورهای مختلف هستیم.

وی در تذکری خطاب به دولت یازدهم گفت: علی رغم زحمات دولت و گشایش هایی که در عرصه های اقتصادی و سیاسی ایجاد شده است و دیپلماسی منفعل کشور را به دیپلماسی فعال تبدیل نموده است. بار دیگر نگاه کشور های دیگر را به ام القری جهان اسلام یعنی جمهوری اسلامی معطوف داشته است و با سفرهای استانی و دستورات انقلابی بارقه امید را در دل های مردم عزیز زنده نموده اما هر از چندگاهی با حاشیه سازی توسط دولت، بسیاری از این دستاورد ها به حاشیه می رود.

وی ادامه داد: یک روز تاخیر در ابلاغ آیین نامه رتبه بندی معلمان و تغییر و تنافی با قانون مصوب مجلس، یک روز مصوبه کنکور توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی و یک روز مسئله افزایش حقوق بازنشستگان  که امید است دولت ضمن مشورت با دلسوزان و ایجاد رصدخانه در دولت و استقرار اهل فکر و ایده نسبت به تصمیم گیری های اساسی کشور دقت های لازم را انجام دهد چراکه تصمیم اشتباه باعث خسارت های جبران ناپذیر معنوی، اقتصادی و سیاسی خواهد شد.

فلاحی گفت: بنظر می رسد دولت یا فاقد برنامه مدون است یا نسبت به برنامه ها توجه و عنایت لازم را ندارد. ما نمایندگان حامی و دلسوز شما دولت انقلابی و مردمی هستیم و آرزوی ما توفیق و سربلندی دولت مردمی است تا بتواند آلام مردمی را کاهش و نظام اسلامی را برای رسیدن به اهداف خود پیش ببرد.

عضو مجمع نمانیدگان استان همدان در مجلس با اشاره به موضوع چالش های ایجاد شده در مسیر ارزش های فرهنگی و مذهبی همچون عفاف و حجاب بیان کرد: موضوع حیازدایی و هنجارشکنی و در نهایت بدپوشی و برهنگی برنامه ای است که سالها روی آن برنامه ریزی صورت گرفته است و کار رسانه ای و فرهنگی در قالب تولید فیلم و سریال و تدوین کتب و پشتیبانی مالی از عوامل میدانی تا به اینجا رسیده است. تمام این فعالیت ها با پشتیبانی فرقه ضاله و استکبار جهانی غرب بوده است در کنار عوامل داخلی،دشمن تحت عنوان طیف سیاسی خاص که همیشه ادامه حیات خود را در هنجارشکنی و مقابله با ارزش های الهی حاکم در جامعه دیده است، می باشد.

وی ادامه داد:یکی از دلایل آن، ۷ برنامه هفته گذشته  و جاری در مجلس و رسانه ها بوده است  که بجای پرداختن به موضوع قانون شکنی و هنجار شکنی و کشف حجاب و حمله به ارزش ها، جلوی نمایندگان مجلس را می گرفتند و از آنها درخصوص گشت ارشاد سوال می کردند که باید گفت تمامی این مسائل، برنامه ریزی شده و با پشتیبانی معاندان نظام اسلامی صورت می گیرد و در شبکه ها و رسانه های خود به این امر افتخار می کنند لذا ضمن لزوم هشیاری در مقابل توطئه دشمنان باید مراقب باشیم در زمین ایجاد شده دشمن بازی نکنیم و مردم عزیز را نسبت به  این امر واقف نموده تا در مقابال این توطئه نیز سربلند بیرون آییم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در تذکری خطاب رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی و کشورهای اروپایی بیان کرد: توصیه می کنم که واقع بینانه عمل کنند و مراقب رفتار خود در مقابل جمهوری اسلامی باشند. این نظام در موقعیت ۴۰ سال پیش نیست که به هرکسی اجازه تصمیم گیری و تجاوز دهد. امروز نظام اسلامی معادلات منطقه  ای  و جهانی را در حیات خلوت شما رقم می زند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.